3.kolo, sobota 26.9.2020, 15:00
-
Crazy girls FBC Liberec
5:9 (0:2, 2:2, 3:5)
Branky a nahrávky: 24. Denisa Ulčová (Binková), 29. Lenka Čiháková (Kornalíková), 50. Karin Binková (Zvoníčková), 56. Tereza Suková (Čiháková), 60. Viktorie Schoberová (Suková) - 10. Aneta Voříšková (Lenfeldová), 19. Berenika Vrzalová (Lenfeldová), 26. Natálie Hroudová (Valešová), 28. Markéta Lenfeldová, 43. Markéta Valešová (Lenfeldová), 49. Markéta Rumlová (Kabeláková), 49. Eliška Vrzalová (Vrzalová), 50. Markéta Valešová, 60. Berenika Vrzalová (Valešová) Rozhodčí: Matouš Terč - Ondřej Hrubý Vyloučení: 1:1 Využití: 0:0 Diváci: 43 Střely na branku: 23:31
Florbal Chomutov: Hronová - Šidlochová, Zvoníčková, Kornalíková, Chodurová - Čiháková, Schoberová, B. Suková, T. Suková, Binková, Ulčová
Crazy girls FBC Liberec: Dlouhá - Sugardoj, E. Vrzalová, Kabeláková, Lenfeldová - Valešová, Müllerová, Rumlová, Plichtová, B. Vrzalová, Voříšková, Hroudová, Novotná

Komentář trenéra Miroslava Mora (Florbal Chomutov): "Dokážeme za 60 minut asi 50 krát odevzdat protihráčkám míček v útočné třetině. To hovoří za vše."

Komentář trenéra Vojtěcha Rondoše (Crazy girls FBC Liberec): "Dnes jsme bojovali sami se sebou. Domácí nám nabídli hromady šancí, ale my jimi pohrdáme. Do obrany dnes velké trápení. Jediné pozitivní je to, že si dokážeme vypracovat šancí na 20 gólů, dáme jen 9... Na zítra se musíme připravit, čeká nás tvrdá hra a pak básnička. Anet držíme palce ať je OK. Díky za zápas."