Redakce | 09.01.2022

Slovan v bláznivém utkání poražen. Moravskoslezská mise za šest bodů

H A V Í Ř O V / C H O M U T O V - Domácí Havířov překvapil DDQ Florbal Chomutov rychlou brankou, když ve druhé minutě využil přesilovou hru. Nebylo to jediné překvapení od domácích, neboť si přichystali střídání brankářů, co dvě minuty. Chomutov se nenechal rozhodit a skóre ještě před první sirénou otočil. Zbytek utkání se nesl ve stejném scénáři, kdy Chomutov navyšoval své skóre a Havířov dotahoval.
17.kolo, neděle 9.1.2022, 12:00
TJ Slovan Havířov
-
6:9 (2:3, 3:4, 1:2)
Branky a nahrávky: 2. Sekula (Gregor), 19. Murín (David), 24. Gregor (Řezáč), 30. Drong (Kozelský), 33. Drong, 59. Kozelský (Gregor- 8. Schneider (Brush), 9. Novotný (Melíšek), 15. Melíšek, 25. Schneider (Brush), 28. Šarša (Novotný), 34. Holovej (Linc), 39. Bejček (Linc), 47. Halej (Linc), 60. Halej (Linc).
Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč. Vyloučení: 2:3 + 5 min. Gregor (Havířov). Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 35. Střely na branku: 60:38. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:5, 5:5, 5:8:, 6:8, 6:9.
TJ Slovan Havířov: Sikora (Buroň) - Sekula, Hromádka, Lademberger, Gábor, Hromádka, Gregor, Drong, Murín, Baláš, David, Charvát, Kozelský, Revenda, Řezáč, Prokop.
Florbal Chomutov: Vagel - Šarša (C), Bejček, Klement, E. Kellermann, Nekuda, Brush - Štěrba, Linc, Halej - Novotný, Švehla, Melíšek - Schneider, Manas, Bernas - Holovej.