Oficiální web florbalového klubu Chomutov
ŽENY: 5. kolo Florbal Chomutov vs. FBŠ SLAVIA Plzeň (1:2) / ŽENY: 6. kolo Florbal Chomutov vs. 1. FbK Tábor (7:0)

Tréninkový plán 2017/2018

- platný od 4.9.2017 do 30.4.2018. Změna vyhrazena!

V tréninkovém plánu může docházet k úpravám. Sledujte vždy aktuální týdenní plán tréninků, který si můžete stáhnout v liště infobaru v horní části webu.

Mužské a chlapecké týmy

Muži "A"

1. liga mužů

1998 - starší

úterý17:30 - 19:00MSH Chomutov
čtvrtek19:00 - 20:30MSH Chomutov

pátek

17:45 - 19:00MSH Chomutov
nedělenepravidelnědle zápasů

Muži "B"

Ústecká liga mužů

1998 - starší

úterý17:30 - 19:00MSH Chomutov
čtvrtek19:00 - 20:30MSH Chomutov

Masters

bez soutěže


středa19:45 - 21:00SH Březenecká

Junioři

KB liga juniorů

1999 - 2000

úterý17:30 - 19:00
MSH Chomutov
středa17:00 - 18:30MSH Chomutov
čtvrtek16:00 - 17:30MSH Chomutov

Dorost "A"

1.liga dorostu

2001 - 2002

středa17:00 - 18:30MSH Chomutov
čtvrtek16:00 - 17:30
MSH Chomutov
pátek16:45 - 17:45MSH Chomutov

Dorost "B"

2.liga dorostu

2001 - 2002

pondělí17:30 - 19:00Gymnázium Chomutov
středa16:00 - 17:15
SH Březenecká

Starší žáci "A"

Liga starších žáků

2003 - 2004

úterý16:00 - 17:30
MSH Chomutov
středa17:30 - 19:00Gymnázium Chomutov
pátek15:45 - 16:45MSH Chomutov

Starší žáci "B"

Liga starších žáků

2003 - 2004

pondělí17:30 - 19:00
Gymnázium Chomutov
středa16:00 - 17:15SH Březenecká

Mladší žáci

Liga mladších žáků

2005 - 2006

pondělí16:00 - 17:30Gymnázium Chomutov - florbal
úterý14:45 - 15:45Aquasvět - plavání
středa14:30 - 15:30MSH Chomutov - atletika
čtvrtek14:30 - 16:00MSH Chomutov - florbal

Elévové Chomutov

Liga elévů

2007 - 2008

pondělí14:30 - 15:30MSH Chomutov - florbal
středa - varianta I.14:30 - 15:30MSH Chomutov - florbal
středa - varianta II.15:00 - 16:15Domeček Chomutov - florbal
čtvrtek14:45 - 15:45Aquasvět - plavání
pátek15:00 - 16:15SH Březenecká - atletika

Elévové Jirkov

Liga elévů

2007 - 2008

pondělí14:30 - 15:30ZŠ Studentská - florbal
středa13:30 - 14:30ZŠ Studentská - florbal

Přípravka Chomutov

Liga přípravek

2009 - 2010

pondělí14:45- 15:45Aquasvět - plavání
úterý14:30 - 16:00
MSH Chomutov - atletika
čtvrtek14:30 - 16:00MSH Chomutov - florbal
pátek14:30 - 15:45MSH Chomutov - florbal

Přípravka Jirkov

Liga přípravek

2009 - 2010

pondělí13:30 - 14:30ZŠ Studentská - florbal
čtvrtek13:30 - 14:30ZŠ Studentská - florbal

Minipřípravka

bez soutěže

2011 - 2013

pondělí15:00 - 16:00MSH Chomutov

Brankáři


pátek16:00 - 17:30Gymnázium Chomutov

Ženské a dívčí týmy

Ženy

1.liga žen

1998 a starší

úterý19:00 - 20:30MSH Chomutov
čtvrtek17:30 - 19:00MSH Chomutov
pátek17:45 - 19:15SH Březenecká

Juniorky

Liga juniorek

1999 a 2000

úterý19:00 - 20:30MSH Chomutov
čtvrtek17:30 - 19:00MSH Chomutov
pátek17:45 - 19:15SH Březenecká

Dorostenky

Liga dorostenek

2001 a 2002

středa18:30 - 19:45SH Březenecká

Starší žákyně

Liga starších žákyň

2003 a 2004

pondělí18:00 - 19:00MSH Chomutov - florbal
středa18:30 - 19:45SH Březenecká - florbal
pátek16:15 - 17:45SH Březenecká - atletika

Mladší žákyně

Liga mladších žákyň

2005 a 2006

pondělí17:30 - 19:00MSH Chomutov - florbal
středa17:15 - 18:30SH Březenecká - florbal
pátek16:15 - 17:45SH Březenecká - atletika

Elévky

Liga elévek

2007 a 2008

pondělí17:30 - 19:00MSH Chomutov
středa17:15 - 18:30SH Březenecká
pátek16:15 - 17:45SH Březenecká

Generální partneři

Hlavní partneři