Redakce | 20.12.2021

Chomutov dlouho držel proti Karlovým Varům vedení, přesto odjíždí bez bodů

K A R L O V Y V A R Y / C H O M U T O V - Florbalisté DDQ Florbal Chomutov zakončili kalendářní rok 2021 prohrou proti FB Hurrican Karlovy Vary. První třetina nabídla pouze jednu branku, když domácí otevřeli skóre utkání. Ve druhé části se skóre měnilo už častěji a Chomutov ho dokázal otočit na svou stranu. Ještě osm minut před koncem byla družina Martina Bociana o krok na před, ale Karlovy Vary v závěru utkání otočily a zvítězily 8:5.
19.kolo, neděle 19.12.2021, 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary
-
8:5 (1:0, 2:3, 5:2)
Branky a nahrávky: 9. Mutínský (Smolka), 34. Klápa (Strachota), 40. Strachota (Ježek), 51. Klápa (Ježek), 53. Lang (Zahraj), 55. Strachota (Klápa), 56. Klápa (Strachota), 60. Lang - 32. Novotný (Šafařovský), 37. E. Kellermann (Novotný), 39. Linc (D. Kellermann), 49. Štěrba (Linc), 52. Štěrba (Novotný).
Rozhodčí: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. Diváci: 130. Střely na branku: 27:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 8:5.
FB Hurrican Karlovy Vary: Váradi - Korbel, Běloch, Smola, Vašíček, Kalaš, Lang, Nicklas, Kalach, Zahraj, J. Zavadil, Šíbl, Mutínský, Ježek, Klápa, Strachota, Šťovíček, Mašát, Zdeněk
Florbal Chomutov: Štěpánek - Šarša (c), D. Kellermann, Novotný, E. Kellermann, Klement, Nekuda - Štěrba, Linc, Halej - Bernas, Šafařovský, Melíšek - Schneider, Manas, Dušek.