6., sobota 31.10.2009,
Slavia TU Liberec
-
6:5 (4:0, 1:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 17. Cimrmanová (Oličová), 25. Čarnožická (Wildumetzová), 27. Wildumetzová (Čarnožická), 31. Oličová (Wildumetzová), 38. Oličová (Wildumetzová).
Rozhodčí: Pokorný, Jílek. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 12. Střely na branku: 23:14. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:4, 6:4, 6:5.
Florbal Chomutov: Lerchová - Ryjáčková, A. Boudová, L. Boudová, Fričová - Wildumetzová (C), Cimrmanová, Oličová - Sojková, Čarnožická, Buřvalová

Další ligový zápas nám postavil do cesty hráčky Liberce, které ovládly vstup do utkání a během první třetiny provětraly naši defenzivu čtyřmi přesnými trefami. Přestávku jsme využili na poradu, hodili jsme nepovedenou třetinu za hlavu a chtěli se pokusit o zkorigování výsledku. To se podařilo a postupně jsme nejen upravili výsledek až na 4:5, ale dokonce jsme místy soupeře i přehrávali. Ani šestý gól v naší síti nás nezlomil, dokázali jsme 80 vteřin před koncem opět snížit. Po oddechovém čase jsme zkusili power play, v níž jsme nebyli bez šance, ale stav se již nezměnil. Bojovnost do posledních vteřin a viditelné zlepšení individuálních herních činností během jednotlivých utkání jsou nesporným pozitivem a holkám nelze než poděkovat za projevenou bojovnost a týmový duch!