5.kolo, neděle 9.10.2016, 16:00
-
FBC Štíři České Budějovice
5:8 (1:1, 3:4, 1:3)
Branky a nahrávky: 16. Kopýtková (Láryšová), 23. Janouchová (Beránková), 31. Chodurová (Klímová), 39. Chodurová, 58. Janouchová (Beránková) - 7. Juhaňáková (Minářová), 21. Minářová (Juhaňáková), 28. Sýkorová (Zimová), 32. Linhartová (Strumínská), 40. Linhartová (Strumínská), 47. Dostálová (Kratochvílová), 55. Strumínská (Linhartová), 60. Čečková (Juhaňáková).
Rozhodčí: Čepeláková, Lamková. Vyloučení: 1:1. V oslabení: 0:0. Využití: 1:1. Diváci: 21. Střely na branku: 21:39. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:7, 5:7, 5:8.
Florbal Chomutov: Lerchová (Štěpánová) - Šidlochová, Klímová - Fišerová, Kratochvílová - Láryšová, Egermaierová, Chodurová - Schoberová, Janouchová, Beránková (C) - Manlíková, Bratschaedlová, Kopýtková - Prošková.
FBC Štíři České Budějovice: Kozáková - Šraierová (C), Sýkorová, Dostálová, Strumínská, Zahradníková, Linhartová, Minářová, Juhaňáková, Zimová, Kašparová, Čečková, Benešová a Kratochvílová.

David Tauš (trenér Florbal Chomutov): "Dnešní utkání bylo po většinu času vyrovnané. Dnes opět rozhodovaly pouhé maličkost, kterých jsme měli na svém kontě více, než soupeř. Teď nás bude v trénincích během 14 dnů čekat dost práce. Děkuji našim holkám, soupeři přejeme šťastnou cestu domu a divákům."

Luboš Hanšpach (trenér FBC Štíři České Budějovice): "Zápas vyrovnaný celé dvě třetiny. Třetí třetina se zlomila na naší stranu a jsme rádi, že si odvážíme tři body. Děkuji soupeři a divákům."