-
Slavia TU Liberec
2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 17. Cimrmanová, 30. Wildumetzová (Cimrmanová).
Rozhodčí: Šnajdr, Haken. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 33:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.
Florbal Chomutov: Lerchová - Bejblová, Hubínková, A.Boudová, Ryjáčková - Cimrmanová, Wildumetzová (C), Sojková - L.Boudová, Čarnožická, Buřvalová

Dalším ligovým turnajem pokračovala 2.liga žen, tenotokrát se hrálo na zasněženém Liberecku. Ve sportovní hale Harcov se ženy FbC 98 Chomutov nejprve utkaly s pořadatelským týmem Slavia TU Liberec.

Ve vyrovnaném utkání se jako první ujaly vedení hráčky domácích, které skórovaly minutu před první přestávkou. V úvodu druhé části vyrovnala za Chomutov Helena Cimrmanová, avšak soupeř následně odskočil na rozdíl dvou branek - 1:3. Ve 4. minutě třetí třetiny opět dotáhla na nejtěsnější rozdíl Petra Wildumetzová. Statečný boj o další ligový bod kýžený výsledek nepřinesl. Víc už se mezi mantinely neodehrálo, a tak chomutovské ženy odešly těsně poraženy.