Oficiální web florbalového klubu Chomutov
BARÁŽ O 1.LIGU MUŽŮ (17:00): Florbal Chomutov vs. FBC Štíři České Budějovice (ONLINE / VIDEO)
3.8.2017 | Redakce, foto: Roman Dušek (www.mazlik.net)

Startují přípravné zápasy! Chomutov na úvod vyzve prvoligové soupeře

Startují přípravné zápasy! Chomutov na úvod vyzve prvoligové soupeře
C H O M U T O V - Hurikáni z Karlových Varů a silný pražský celek Black Angels. To jsou první dva soupeři chomutovských florbalistů v nové sezóně. Severočeši zahajují druhou část přípravy na historicky premiérovou sezónu ve druhé nejvyšší soutěži již tento pátek. Příští týden ho pak čeká těžká zkouška na mezinárodním turnaji Czech Open.
První přípravný zápas sehrál Florbal Chomutov ještě před startem společné přípravy minulou sobotu v Mostě. V nekompletním složení porazil pražský Bučis team 3:2. Od pondělí se pak tým připravuje na nadcházející ligový ročník, který poprvé odehraje ve druhé nejvyšší soutěži.

Už tento víkend čekají tým další dva přípravné zápasy. V pátek 4. srpna od 20:00 na palubovce Karlových Varů a v neděli 6. srpna od 18:00 na Chodově, kde se střetnou s Black Angels. Oba celky jsou budoucími soupeři Severočechů v 1. lize. Bude se tak jednat o kvalitní prověrku.

Již za necelý týden pak Florbal Chomutov vstoupí do turnaje Czech Open, letos poprvé v prestižní kategorii PRO. Zde se v základní skupině střetně s věhlasnými soupeři. Nastoupí postupně proti skvělému švýcarskému celku Florbal Köniz U21, poté vyzvou Královské Vinohrady a v neposlední řadě poprvé v historii chomutovského florbalu změří náš "A" tým síly s celkem švédské Superligy, konkrétně s jedenáctým celkem loňské sezóny Team Thorengruppen SK.

Další podrobnosti z přípravy chomutovského týmu na 1. ligu budeme postupně přinášet.

Generální partneři

Hlavní partneři