Opět půjde o cenné body! Chomutov se na domácí půdě utká s Ostravou!

C H O M U T O V - Chomutov má před sebou další výzvu v podobě 5. zápasu 1. ligy mužů. Na domácí palubovce přivítají chomutovští hráči tým z druhého konce České republiky, 1. MVIL Ostrava WOOW. Další důležitý zápas, ve kterém půjde Chomutovu o cenné body, se odehraje v sobotu 30. září v Městské sportovní hale od 17:00. Chomutov bude potřebovat podpor domácích fanoušků, tak rozhodně přijďte!

5. kolo 1. ligy: Chomutov vyzve na souboj Ostravu!

Florbalisté Chomutova mají před sebou další výzvu, která nese název Ostrava. V sobotu 30. září se na domácí palubovce od 17:00 utkají chomutovští florbalisté s týmem 1. MVIL Ostrava WOOW.

Florbalisté Chomutova mají za sebou prohru, kterou schytali ve čtvrtek od týmu Hattrick Brno. Severočeši se prali s brněnským týmem statečně až do posledních chvil. Nakonec bohužel prohráli rozdílem dvou branek za stavu 6:4. Prohra odsunula Chomutov, který má čtyři body na svém kontě, až na deváté místo tabulky 1. ligy.

Ostrava má také za sebou čtyři zápasy jako Chomutov. Naposledy podlehli hráči Ostravy lídrovi tabulky, SK Bivoj Litvínov dvouciferným skóre 11:6. I přesto má Ostrava na svém kontě celkem dvě výhry, jednu získanou v prodloužení. S pěti body se florbalisté Ostravy drží na průběžném sedmém místě tabulky.

5.kolo 1.ligy: Florbal Chomutov vs. 1. MVIL Ostrava WOOW

Z hlediska statistik má Chomutov vyšší procentuální úspěšnost střelby, než-li Ostrava. Ostrava nad Chomutovem vyniká zejména v úspěšnosti oslabení. Jak je tomu skoro pokaždé, Achillovou patou Chomutova je vysoký počet trestných minut. Na druhou stranu hraje chomutovským hráčům vysoká ofenziva, se kterou Ostrava lehce bojuje.

Zápas 5. kola 1. ligy mužů startuje v sobotu 30.9. v 17:00 v Městské sportovní hale v Chomutově. Rozhodčími sobotního zápasu budou Přemysl Bališ a Peter Varga.