USK Slávie Ústí nad Labem
3:2
Branky a nahrávky: Hruška 3 (Hromádka 2, Slabihoud).
Florbal Chomutov: Mokriš, Zbránek - Slabihoud, Tlustý, Hromádka, Málek - Penk, Suchopárek, Giptner, Hruška, Dorňák

K poslednímu zápasu jsme nastupovali s předsevzetím, že hráče JPK Ústí nad Labem, musíme porazit. V páté minutě vstřelil naši první branku Jablkoň, ale opět běhaví mladíci otočili skóre a poločas vyhráli 2:1. Hned na začátku druhé půle prostřelil brankáře znovu Jablkoň a třetí vítěznou branku dal také on. Na obě branky v druhém poločase mu namazal Milan Hromádka. Vítězství se nám podařilo udržet a tak jsme vyhráli 3:2. Sice jsme se propadli na třetí místo v tabulce, ale vzhledem k věku některých hráčů (věkový průměr celého mančaftu je 31 plus mínus 10 – pozn. autora) jsme přivezli krásné čtyři body.