POH2, sobota 30.9.2017, 18:00
MITEL Florbalová akademie MB
-
9:2 (1:0, 2:2, 6:0)
Branky a nahrávky: 13. Mrázková, 32. Tůmová, 33. Sobotková (Zelená), 42. Kubíčková (Livorová), 42. Nejedlá (Horáková), 46. Kubíčková (Livorová), 48. Mrázková (Sobotková), 50. Sobotková (Kabátová), 59. Livorová (Žapková) - 21. Krajčová (Láryšová), 30. Prokůpková (Oličová).
Rozhodčí: Paleček, Hejtík. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 24:9. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 9:2.
MITEL Florbalová akademie MB: Karli - Kubíčková, Nejedlá, Kabátová, Tůmová, Sobotková (C), Livorová, Viktorová, Panenková, Mrázková, Zelená, Myslíková, Žapková a Horáková.
Florbal Chomutov: Blahníková - Jnacsóvá, Šidlochová, Oličová, Cimrmanová, Svobodová, Janouchová, Kopýtková, Láryšová (C), Prokůpková, Krajčová a Prošková.

Ohlasy k utkání

Komentář Martina Šáchy (Florbalová akademie MB): „Zápas jsme si zkomplikovali sami již tradičně ve druhé třetině. Naštěstí pro nás jsme se dokázali zvednout a obrátit výsledek v náš prospěch. Díky soupeři za utkání."

Komentář Davida Tauše (Florbal Chomutov): „Po celé dvě třetiny jsme hráli, tak jak jsme si řekli. Třetí třetinu nedokážu ani ohodnotit, s florbalem to nemělo nic společného. Děkuji soupeři a divákům."