Rozhodčí: Švec, Rubáš. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 1. Střely na branku: 38:32. Průběh utkání: .

Netradičně o státním svátku, v pondělí 17.listopadu, jsme odjeli k dalšímu ligovému turnaji do mrazivé litvínovské chladírny. Jako již tradičně jsme odjeli se čtyřmi obránci, premiéru na tomto postu a vůbec premiéru mezi dospělými si odbyl dorostenecký útočník Tomáš Kämpf a vedl si na výbornou. Z útočníků se omluvil Havlik a tak ani útočné trojice nehrály v kompletním složení.
Stejně studený, jako litvínovská hala, byl v úvodu zápasu také náš výkon na hřišti. První minuty turnaje nám opět utekly a prakticky rozhodly o vývoji utkání. Brzy jsme prohrávali 0:3 a přestože poté Michal Bendl snížil, v 11. minutě už byl stav 1:6 (!). Regovali jsme oddechovým časem, který nám umožnil nový začátek. Ještě do přestávky snížil Marek Borovička na 2:6.
Špatný začátek už se s námi táhnul celý zbytek utkání. Vědomí, že musíme dotahovat a nemůžeme si dovoli další chyby nás svazovalo, naopak soupeř mohl hrát zcela v klidu a bez zbytečného stresu. Ve druhé části se nám díky trefám Michal Štípka a Franty Prášila podařilo stáhnout náskok soupeře až na 4:7. Ovšem hlídání smrtících libereckých útoků nám dělalo problémy, a tak jsme následně inkasovali až na 4:9.
Ve třetí třetině už to byla pouze otázka skóre. Soupeř navyšoval, my dotahovali. Michal Štípek, Dan Fokt a Franta Prášil byly autory našich gólů v poslední části hry. Liberec nakonec zaslouženě zvítězil 12:7, čehož dosáhl především výkonem v prvních deseti minutách utkání. Již poněkolikáté jsme měli problémy se vstupem do utkání, kdy jsme stejně jako například proti Lovosicím nabrali velkou ztrátu, která se jen obtížně dohání.