před 3 dny | Redakce KS

Z Brna jedeme bez bodů!

První komplikace přišla již při cestě na utkání do Brna. Výpravu Chomutova nezdržela stoletá voda, ale nehoda u Kladna. Severočeši do dějiště zápasu dorazili pár minut před začátkem.

Úvodní třetina byla opatrná a jediné gólové razítko jí dal domácí Bouška.

Hosté vstoupili do začátku druhé třetiny výborně a zásluhou Ericha Kellermanna se dočkali v čase 21:26 vyrovnání na 1:1. O pouhých pět minut později již Chomutov vedl, když se prosadil Filip Samuel Dušek. V prostřední části vstřelilo branku již pouze Brno a rozhodnout se mělo v závěrečné třetině.

Poslední dvacetiminutovka vyšla o poznání lépe domácím a po dvou brankách vedlo Brno 4:2. Na rozdíl tří branek zvýšil Kos z trestného střílení. Naději ještě v závěru vykřesal Jan Fator, ale Gullivers si zisk tří bodů v poslední minutě již pohlídali a zvítězili 5:3.