15.kolo, sobota 9.12.2017, 14:00
-
Technology Florbal Mladá Boleslav
6:20 (2:5, 0:8, 4:7)
Branky a nahrávky: 19. Holovej (Giptner), 20. Halej (Jireček), 46. trestné střílení Jireček, 49. Kučera (Jireček), 50. Jireček (Kučera), 60. Nechanický (Klíma) - 8. Netrefa (Goll), 12. Martínek (Kárník), 14. Rozkovec (Netrefa), 17. Vyhnánek (Rozkovec), 18. Hejduk (Šlechta), 27. Rozkovec (Martínek), 27. Lehečka (Netrefa), 29. Martínek (Vyhnánek), 33. Netrefa (Lehečka), 37. Peštál (D. Korych), 37. M. Korych (Kárník), 39. Kučera (D. Korych), 40. Netrefa (Kárník), 41. Vyhnánek (Martínek), 42. Netrefa (Kárník), 47. Vyhnánek (Rozkovec), 50. M. Korych (Rozkovec), 50. Netrefa (Šlechta), 59. Vyhnánek (M. Korych), 60. Vyhnánek.
Rozhodčí: Tichý, Kapr. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Střely na branku: 27:46. Průběh utkání: 0:5, 2:5, 2:15, 3:15, 3:16, 4:16, 4:18, 5:18, 5:19, 6:19, 6:20.
Florbal Chomutov: Apko (46. Štěpánek) - Halej, Müller, Kellermann, Kubeš, Macura, Peksa, Kučera (C), Uhlík, Holovej, Bernas, Jireček, Klíma, Zelinka, Nechanický, Lukáš, Giptner a Švehla.
Technology Florbal Mladá Boleslav: Macík - Vyhnánek, Kárník (C), D. Korych, Goll, Lehečka, Netrefa, Rozkovec, M. Korych, Štecha, Peštál, Hejduk, Martínek, Šlechta a Kučera.

Komentář Petra Pastora (Florbal Chomutov): „Děkuji soupeři za utkání a šťastnou cestu domu."

Komentář Lukáše Studeného (Technology Florbal MB): „Po dobrém vstupu do utkání jsme v první třetině opět zaváhali na jejím konci a jsem rád, že důrazný proslov o přestávce padl na úrodnou půdu. Třetí třetina se dohrávala ve vlažném tempu a mrzí mě tolik obdržených branek. Děkuji soupeři za fér utkání."