Muži v Litvínově neuspěli, dorovnají sérii na domácí půdě?

C H O M U T O V - Muži minulý víkend nezvládli své první duely s Litvínovem. Přestože bojovali, nedokázali odvrátit nepříznivé skóre. V sobotu začali velice dobře, po první třetině vedli 4:3, pak se ale zápas obrátil a muži nakonec prohráli 7:13. Druhé utkání bylo špatné již od počátku, a tudíž i v něm chomutovští hráči podlehli, 4:10. Tento týden je čeká odveta, podaří se mužům na domácím hřišti zazářit a srovnat sérii?

Dva nepovedené zápasy, přesto muži mají cíl jasný

Do prvního utkání muži vstoupili velice dobře. Hráči Bivoje šli sice do vedení, ale muži dlouho neotáleli a okamžitě výsledek srovnali. Tato situace se zopakovala ještě jednou, ale pak se chomutovský tým rozjel a šel do vedení 3:2, za což se zasloužila spolupráce hráčů Linc – Pastor. Litvínov sice po dvou minutách srovnal, ale vteřinu před koncem první třetiny vstřelil branku Petr Pastor a Chomutov tak vedl 4:3. Druhá třetina již nebyla tak slavná, jelikož se litvínovští hráči rozstříleli a po dalších dvaceti minutách již vedli 5:9. Přestože náskok soupeře byl tak vysoký, dalo se s tím něco dělat. Jenže Litvínov se nehodlal vzdát, udržel výsledek a muži tak prohráli 7:13.

Druhé utkání začalo stejně neblaze, jako skončilo to předchozí. Litvínov již od počátku ovládl hřiště a mužům se velice těžko prosazovalo. Po první třetině již muži prohrávali 1:5. Ani ve druhé třetině se nevedlo Chomutovákům tak, jak by si všichni diváci i sami hráči přáli, čemuž také odpovídal výsledek – 2:8. Poslední třetin obsahovala i vyloučení, ta přinesla jen upravení skóre ze strany Bivojů, kteří tak i podruhé zdolali chomutovské muže 4:10.

Přijďte podpořit chomutovské muže na cestě za dorovnáním série s SK Bivoj Litvínov! První domácí zápas se uskuteční v pátek (6. 4.) od 20:00 v MSH Chomutov, druhé utkání se bude konat v neděli (8. 4.) od 17:00, taktéž v MSH Chomutov!