Rozhodla poslední minuta! Chomutov vybojoval důležitou výhru se Svitavami

C H O M U T O V - Sedmým kolem pokračovala v neděli druhá nejvyšší soutěž mužů. Florbal Chomutov přivítal na své palubovce aktuální poslední Svitavy. Ti, kteří pravidelně navštěvují domácí zápasy tušili, že se nebude jednat o jednoznačný průběh. A pokud ho přeci jen někdo očekával, nedočkal se. Chomutovští opět doháněli ve třetí třetině. Naštěstí tentokrát úspěšně. Vítězství 9:8 vystřelil v poslední minutě Vojtěch Semerád!
7.kolo, sobota 14.10.2017, 19:00
-
FbK Svitavy
9:8 (4:2, 1:4, 4:2)
Branky a nahrávky: 3. Šarša, 5. Linc (Fokt), 12. Šafařovský (Kopp), 18. Linc (Pastor), 36. Fokt (Linc), 51. Fokt (Pastor), 52. Šafařovský (Bejček), 56. Kopp (Bejček), 60. Semerád (Bejček) - 9. T. Zach (Pakosta), 13. Pakosta (Říha), 22. Sauer (Savický), 24. Savický (Štarman), 28. Savický (T. Zach), 35. Savický (Kolena), 44. Kolena (Pakosta), 55. Pakosta (Sauer).
Rozhodčí: Baloun, Šuvada. Vyloučení: 1:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 168. Střely na branku: 37:22. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:6, 5:6, 5:7, 7:7, 7:8, 9:8.
Florbal Chomutov: Netopilík - Šarša (C), Pačmag, Pavelka, Šnábl, Smetana, Kellermann - Linc, Fokt, Pastor - L. Fiala, Jäschke, Štěrba - Semerád, Šafařovský, Kopp - Bejček, Trávníček
FbK Svitavy: Létal - Savický, Prudil, Kolena, L. Zach, Šivák, Musil, Říha (C), Sauer, Čížek, Pakosta, Štarman, T. Zach

Ohlasy k utkání

Komentář Martina Bociana (Florbal Chomutov): „Opět naše klasická bolest, začínáme hrát, až když nám teče do bot. Ve druhé třetině jsme byli zbytečně pasivní a soupeř to trestal. Nicméně jsem rád, že jsme zápas dokázali v posledních deseti minutách otočit a získali důležité tři body."

Komentář Romana Šudáka (FbK TJ Svitavy): „Zbytečný gól na konci zápasu nás stál zbytečné body. Byli jsme více než vyrovnaným soupeřem Chomutovu. Soupeři gratuluji."