Chomutov prohrál až na nájezdy po těžkém boji s Královým Dvorem 7:6!

C H O M U T O V - Florbalisté Chomutova se s vyrovnanou zápasovou bilancí 1:1 vydali na palubovku svého čtvrtfinálového soupeře týmu, T.B.C. Králův Dvůr. První zápas se odehrál v pátek 10.3. a protáhl se až na trestná střílení, která avizovala vyrovnanost obou týmů po celý zápas. Trestná střílení se lépe podařila Královu Dvoru, který tak vyhrál 7:6. Králův Dvůr se dostal do vedení ve čtvrtfinálové sérii, která je nyní 2:1.
ČF3, pátek 10.3.2017, 20:30
T.B.C. Králův Dvůr
-
7:6ss (0:0, 4:2, 2:4 - 1:0)
Branky a nahrávky: 29. Horký, 37. Kebrle (Chaloupka), 39. Kameš (Votava), 40. Kameš (Chaloupka)), 43. Horký (Vondruška), 57. Kubert (Svoboda), N Horký - 35. Pastor, 37. Šulc, 42. Andrle (Bejček), 46. L. Fiala (Chocholoušek), 47. Turek (Andrle), 53. Chocholoušek (Jäschke).
Rozhodčí: David Kytler a Tomáš Sommer. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 186. Střely na branku: 25:46. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2. 4:3, 5:3, 5:6, 6:6, 7:6.
T.B.C. Králův Dvůr: T. Novák (D. Kameš) - Chaloupka, Kubert, Syrovátko, Kovářík, Brak - Kračunov, Sluka, Votava, Duchek, Dvořák, Polyanskyj, Horký, Vondruška, Kebrle, Uhřík, Svoboda, Štěpnička.
Florbal Chomutov: Šantora (Vlček) - Nový, Klíma, Fokt, Bejček, Jäschke, Kubeš, L. Fiala, Kopp, Pastor, Selinger, Andrle, Turek, Z. Hlaváček, Šnábl, Tichý, Šarša, Chocholoušek, Šulc.

Podrobnosti k utkání pro vás připravujeme.

Komentář Marka Michálka (T.B.C. Králův Dvůr): „Dnes vyhrál šťastnější tým. Mrzí mě kolaps na začátku třetí třetiny, který nám utkání velice zkomplikoval. Na druhou stranu právě poslední dějství, bylo reklamou na florbal v Národní lize. Děkuji soupeři za skvělé utkání, pořadatelům za bezchybné pořádání a věřím, že naši fanoušci budou zítra minimálně tak skvělí jako dnes.“

Komentář Martina Bociana (Florbal Chomutov): „Pro diváky určitě atraktivní zápas, myslím, ze minimálně ve třetí třetině si přišli na své. Rozhodli maličkosti a na zítřek se připravíme a budeme bojovat za prodloužení série. Díky soupeři a fanouškům, těšíme se na zítřek.“