Oficiální web florbalového klubu Chomutov
BARÁŽ O 1.LIGU MUŽŮ (17:00): Florbal Chomutov vs. FBC Štíři České Budějovice 9:1 (ONLINE / VIDEO) / DOROSTENKY: Jižní Město vs. Florbal Chomutov (7:0)

Tréninky

KategorieDen/dny v týdnuČasMístoPoznámka
Mladší žáci Redčtvrtek - 18.1.201814:30 - 16:00MSH Chomutov
Starší žáci Aúterý - 16.1.201816:00 - 17:30MSH Chomutov
Elévkystředa - 17.1.201817:15 - 18:30SH Březenecká
Mladší žáci Redstředa - 17.1.201814:30 - 15:30MSH Chomutov
Starší žáci Astředa - 17.1.201817:30 - 19:00Gymnázium
Elévkypátek - 19.1.201816:15 - 17:45SH Březenecká
Starší žákyněpátek - 19.1.201817:45 - 19:15SH Březenecká
Starší žákyněúterý - 16.1.201819:00 - 20:30MSH Chomutov
Juniorkyčtvrtek - 18.1.201817:30 - 19:00MSH Chomutov
Juniorkyúterý - 16.1.201819:00 - 20:30MSH Chomutov
Juniorkypátek - 19.1.201817:45 - 19:15SH Březenecká
Muži Búterý - 23.1.201817:30 - 19:00MSH Chomutov
Starší žáci Bpondělí - 22.1.201817:30 - 19:00Gymnázium
Starší žáci Bstředa - 17.1.201818:30 - 19:45SH Březenecká
Dorostenkyčtvrtek - 18.1.201817:30 - 19:00MSH Chomutov
Muži Bčtvrtek - 18.1.201819:00 - 20:30MSH Chomutov
Starší žáci Apátek - 19.1.201815:45 - 16:45MSH Chomutov
Dorostenkypátek - 19.1.201817:45 - 19:15SH Březenecká
pondělí - 22.1.201815:00 - 16:00MSH Chomutov
Elévkypondělí - 22.1.201817:30 - 19:00MSH Chomutov
Dorostenkyúterý - 16.1.201819:00 - 20:30MSH Chomutov
Starší žákyněčtvrtek - 18.1.201817:30 - 19:00MSH Chomutov
středa - 17.1.201818:30 - 19:45SH Březenecká
Přípravka Whitepondělí - 22.1.201813:30 - 14:30ZŠ Studentská
Elévové Whitepondělí - 22.1.201814:30 - 15:30ZŠ Studentská
Přípravka Whitečtvrtek - 18.1.201813:30 - 14:30ZŠ Studentská
Elévové Whitečtvrtek - 18.1.201813:30 - 14:30ZŠ Studentská
Mladší žáci Redúterý - 16.1.201814:30 - 16:00MSH Chomutov
Mužiúterý - 23.1.201817:30 - 19:00MSH Chomutov
Mužičtvrtek - 18.1.201819:00 - 20:30MSH Chomutov
Mužipátek - 19.1.201817:45 - 19:00MSH Chomutov
Ženyčtvrtek - 18.1.201817:30 - 19:00MSH Chomutov
Ženyúterý - 16.1.201819:00 - 20:30MSH Chomutov
Ženypátek - 19.1.201817:45 - 19:15SH Březenecká
Juniořiúterý - 23.1.201817:30 - 19:00MSH Chomutov
Juniořistředa - 17.1.201817:00 - 18:30MSH Chomutov
Juniořičtvrtek - 18.1.201816:00 - 17:30MSH Chomutov
Dorostencipátek - 19.1.201816:45 - 17:45MSH Chomutov
Dorostencistředa - 17.1.201817:00 - 18:30MSH Chomutov
Dorostencičtvrtek - 18.1.201816:00 - 17:30MSH Chomutov
pondělí - 22.1.201817:30 - 19:00Gymnázium
Mladší žákyněstředa - 17.1.201817:15 - 18:30SH Březenecká
Mladší žákyněpátek - 19.1.201816:15 - 17:45SH Březenecká
Mladší žáci Redpondělí - 22.1.201816:00 - 17:30Gymnázium
Mladší žákyněpondělí - 22.1.201817:30 - 19:00MSH Chomutov
Elévové Redpondělí - 22.1.201814:30 - 16:00MSH Chomutov
Elévové Redpátek - 19.1.201815:00 - 16:15SH Březenecká
Elévové Redstředa - 17.1.201814:30 - 15:30MSH Chomutov
Elévové Redstředa - 17.1.201815:00 - 16:15Domeček
Přípravka Redčtvrtek - 18.1.201814:30 - 16:00MSH Chomutov
Přípravka Redpátek - 19.1.201814:30 - 15:45MSH Chomutov
Přípravka Redúterý - 16.1.201814:30 - 16:00MSH Chomutov
Veteránistředa - 17.1.201819:45 - 21:00SH Březenecká

Generální partneři

Hlavní partneři