Oficiální web florbalového klubu Chomutov
BARÁŽ O 1.LIGU MUŽŮ (17:00): Florbal Chomutov vs. FBC Štíři České Budějovice 9:1 (ONLINE / VIDEO) / DOROSTENKY: Jižní Město vs. Florbal Chomutov (7:0)
1.6.2017 | Redakce, foto: Roman Dušek (www.mazlik.net)

Příprava začíná! Chomutov se představí na turnaji HDT CUP v Karlových Varech

Příprava začíná! Chomutov se představí na turnaji HDT CUP v Karlových Varech
C H O M U T O V - Uplynuly více než tři týdny od postupového utkání v Pelhřimově a Florbal Chomutov oficiálně zahajuje přípravu na nadcházející ročník 1. ligy. A startuje netradičně, účastí na florbalovém turnaji HDT CUP v Karlových Varech, který je velmi kvalitně obsazen.
Turnaje se účastní celkem osm týmů, rozdělených do dvou skupin. Hrací čas utkání je 2x20 minut.

Skupina A: Black Angels (1.liga), Florbal Chomutov (1.liga), Kati Kadaň (Národní liga), AC Sparta Praha U21 (1.liga juniorů)

Skupina B: AC Sparta Praha (Superliga), FB Hurrican Karlovy Vary (1.liga), Panthers Praha (Národní liga), výběr Karlovarského kraje U21

Základní skupiny se odehrají od pátku do soboty. Večer poté začíná play off, které vyvrcholí nedělním finále od 14:00.

Rozpis utkání

pátek 16:45 vs. Kati Kadaň
pátek 20:30 vs. Black Angels
sobota 14:15 vs. Sparta Praha U21

Výsledky utkání můžete sledovat www.hdtcup.cz.

Ideální možnost ke zkoušení

Podle slov trenéra týmu Martina Bociana se jedná o ideální možnost k vyzkoušení nových hráčů. „Během víkendu vystřídáme v sestavě tři brankáře a 28 hráčů, příležitost dostanou zejména nové posily a junioři.“ Z loňské základní sestavy se na turnaji nepředstaví z pracovních důvodů Petr Pastor a Daniel Jäschke, školní povinnosti nedovolí startovat Vítu Andrlemu a ze zdravotních důvodů nehrají také Ondřej Bejček a junior Jan Myška. „Sledovat budeme zejména výkony jednotlivců v porovnání s kvalitními soupeři. Myslím, že na startu přípravy neškodí poznat, jak na tom skutečně jsme.“

Po turnaji začíná chomutovským florbalistům dvouměsíční suchá příprava. O všech dalších novinkách budeme včas informovat.

Generální partneři

Hlavní partneři