Poslední zápas v základní části se blíží! Přijedou České Budějovice!

C H O M U T O V - Národní liga se nejenom v divizi západ blíží do konce. Chomutovu zbývá odehrát poslední utkání před play-off, které si zajistil svými skvělými výkony, na domácí palubovce se Štíry z Českých Budějovic. Florbalisté Chomutova odehrají poslední zápas základní části v sobotu 25. února od 18:00. Zápas více než zajímavý, protože Chomutov, kterému patří 3. příčka, ztrácí na druhý tým pouze jeden bod! Buďte u toho!

Poslední zápas před play-off klepe na dveře!

Florbal Chomutov se již tuto sobotu 25.2. utká se šestým týmem tabulky Národní ligy - divize západ, a to se Štíry z Českých Budějovic. Chomutov drží v průběžném hodnocení třetí příčku a ztrácí na druhý tým, TJ Turnov pouze jeden bod! Naopak Štírům by body za výhru také pomohly, jelikož ztrácí na páté tým T.B.C. Králův Dvůr body tři. Kdo si připíše body? To se dozvíme v sobotu od 18:00 v Městské sportovní hale v Chomutově!

Chomutov si v předposledním ligovém kole zahrál zajímavý a velmi vyrovnaný zápas s týmem T.B.C. Králův Dvůr. Ze začátku se skóre přiklánělo spíše na stranu domácího Králova Dvora. Nicméně Chomutov se dokázal vzpamatoval, nasázel soupeři několik branek, ze kterých se nemohl dlouho vzpamatovat a dokázal vyhrát 6:4.

FBC Štíři České Budějovice mají za sebou také těžké předposlední kolo Národní ligy. Na palubovce se tým střetl s TJ Sokolem Mukařov. Zápas skončil v základní době nerozhodně, šlo se do prodloužení, kde také nepadla branka. Rozhodovalo se až při samostatných nájezdech, ve kterých byl Mukařov silnější a vyhrál 7:6.

Předzápasová statistika: Florbal Chomutov X FBC Štíři České Budějovice

Štíry z Českých Budějovic dělí od Chomutova v ligovém hodnocení tři příčky a zároveň i tři vyhrané zápasy. Chomutov opět získává nálepku ofenzivnějšího týmu po všech stránkách. Štíři ale vstřelili více branek v přesilovkách, a to dokonce 21. Chomutov je ale výraznější lepší v úspěšnosti oslabení a má bohužel i více trestných minut, které strávili hráči mimo hru.