Okresní derby se blíží! Kdo si připíše důležitý skalp? Chomutov nebo Kadaň?

C H O M U T O V - Rivalové na okresní úrovni a zároveň soupeři v Národní lize - divize západ. To jsou týmy Chomutova a Kadaně. V rámci 6. kola ligy se rivalové již v sobotu 22. října střetnou na palubovce Kadaně od 19:00. Na domácí půdě Katů Kadaň bude velmi horko! Chomutovu se v lize vede lépe, ale Kadaň je známá svojí bojovností!

Kdo bude králem okresu? Dozvíme se zítra!

Chomutov si v minulém kole Národní ligy vybojoval důležitou výhru proti Mukařovu na jeho palubovce. První třetina rozhodla o vítězovi zápasu. Chomutov skóroval třikrát, Mukařov dvakrát. Florbalisté Chomutova se po dvou zápasech, které těsně prohráli, opět postavili na nohy a bojují! Ziskem třech bodů se dostali na třetí místo průběžné tabulky ligy, která je velmi vyrovnaná.

Kati Kadaň mají za sebou velmi vyrovnaný zápas s týmem T.B.C. Králův Dvůr. Soupeři byli dlouho velmi herně vyrovnaní. Šlo se do prodloužení, kde Králův Dvůr ukázal své kvality a vyhrál 6:5. Florbalisté Katů Kadaň si svými dosavadními výkony získali pouze předposlední místo v ligové tabulce.

Předzápasová statistika: FBC DDM Kati Kadaň A X Florbal Chomutov

Kadaň si v dosavadním průběhu ligy nepřipsala ani jednu výhru, Chomutov dokázal vybojovat výhry hned tři. V ohledu ofenzivní hry Chomutov vede na plné čáře. Vystřelil na soupeřovo brankáře 189 krát a z toho 35 střel proměnil v gól. Kadaň trošku pokulhává, ze 157 střel proměnila pouze 26. Z toho vychází i procentuální úspěšnost střelby, kterou má Chomutov nepatrně vyšší než Kadaň. Slabinu, kterou by Kadaň mohla využít, je ofenzivní chování chomutovských florbalistů. Odseděli si na trestní lavičce už 33 minut.

Kdo bude králem okresu a zároveň si připíše i důležité body do tabulky Národní ligy? To se dozvíme již 22. října! Nemůžete na zápas dorazit? Sledujte online přenos utkání!