Mužský tým hlásí návrat na hřiště, bude se mu doma proti Mukařovu dařit?

C H O M U T O V - Florbalisté Chomutova se po vánoční pauze opět pevně chopí svých hokejek a už v sobotu 7. ledna se pustí na domácí půdě do boje!Prvním soupeřem Chomutova v roce 2017 bude tým TJ Sokol Mukařov, který si průběžně hájí 4. ligovou příčku. Přijďte podpořit domácí mužský tým v nové sezóně! Sobotní duel startuje v 18:00 v Městské sportovní hale v Chomutově.

Posune se Chomutov opět do elitní pětky?

Florbalisté Chomutova vstoupí do nového roku 2017 zápasem se čtvrtým týmem Národní ligy - divize západ, Mukařovem. V sobotu 7.1. se tyto týmy od 18:00 střetnou na domácí palubovce Chomutova v rámci 15. kola Národní ligy.

Chomutov se v poslední zápasem před Vánoci utkal s dlouholetým soupeřem, se kterým se velmi dobře herně zná. V prvních třetině vedl Chomutova, nicméně Turnov zápas v druhé třetině dohnal a v poslední třetině 4 minuty před koncem rozhodl ve svůj prospěch. Zápas skončil vítězně pro TJ Turnov 6:5. Chomutov stála prohra s Turnovem několik míst v tabulce, kde se nyní nachází na sedmé příčce.

Mukařov nastoupil do posledního zápasu v roce 2016 proti týmu FBC DDM Kati Kadaň A. Zápas to byl od prvních minut značně nevyrovnaný. Mukařov prostřelil kadaňského brankáře během 1. třetiny hned čtyřikrát a v náskoku dále pokračoval. Nakonec zápas vyhrál s náskokem pěti branek Mukařov za stavu 7:2. Mukařov je v ligové tabulce na bramborové, čtvrté příčce.

Předzápasová statistika:Florbal Chomutov X TJ Sokol Mukařov

Zajímavé je, že jak Chomutov, tak Mukařov si připsal osm výher a šest proher. Mukařov je v tabulce výše, protože dokázal vícekrát vyhrát v základní hrací době. Chomutov, jak už je tomu dobrým zvykem, je oproti Mukařovu ofenzivnější a má i lepší procentuální úspěšnost přesilovek. Silnou stránkou Mukařova je lepší procentuální úspěšnost oslabení a méně trestných minut. Kdo bude brát body tentokrát? Buďte u toho, a pokud nemůžete, sledujte online přenos utkání!