Muži padli v prodloužení, zítra v Chomutově jejich soupeře čeká peklo!

C H O M U T O V - Muži v úterý odehráli pátý zápas s Litvínovem, s nimž hrají o udržení v 1. lize mužů. Zápas se nevyvíjel podle představ, jelikož na litvínovské palubovce muži prohrávali 0:2, pak se ale zápas otočil. Chomutovské vedení však nevydrželo dlouho a zápas opět směřoval do prodloužení. Štěstěna tentokrát stála na straně soupeře a muži tak podlehli – 5:6.

Vyrovnané utkání, rozhodla náhlá smrt

Zápas začal s kapkou nervozity, kdy domácí Litvínov se snažil rozehrát, ale moc se mu to nedařilo. Na druhou stranu chomutovští hráči velice dobře bránili a soupeři nedávali moc příležitostí se prosadit. V režii těchto dvou systémů první branka padla až v počátku 9. minuty, kdy se prosadil litvínovský Daniel Hulič. Po této akci začali do útoku pronikat i chomutovští hráči, kteří zasypali domácího brankáře střelami, bohužel zatím bez úspěchu. Ke konci třetiny Chomutováci prohrávali 0:2. Druhá třetina dostala impuls. Jako první se za Chomutov prosadil Petr Linc, hned po něm i Ondřej Kopp. Srovnané skóre však bylo málo, a tak muži šlápli na pedál. Dvakrát za sebou se za asistencí Ericha Kellermanna a Jiřího Šafařovského trefil Petr Pastor a obratem chomutovský tým vedl 4:2. Litvínovu však ke srovnání stačilo pouhých třicet vteřin. Ve třetí třetině padla na každé straně jedna branka, a tak se šlo do prodloužení. Zde byly oba celky opatrné s rozehrávkou, ale jakmile se dostaly na útočnou polovinu, střílely, co to šlo. Nakonec rozhodla branka v čase 62:36, kterou vstřelil litvínovský Michal Skuhrovec.

Chomutov tak opět v sérii prohrává, ale ve čtvrtek je čeká 6. zápas play-down, ve kterém muži svému sokovi nedají nic zadarmo, k čemuž je jistě poženou skvělí diváci!