Muži hlásí zápasový návrat na domácí půdu, v sobotu vyzvou Králův Dvůr!

C H O M U T O V - Muži v minulém kole fenomenálně vyhráli nad Jaroměří dvouciferným skóre 13:11. Chomutovští si připsali velmi důležitý skalp, protože Jaroměř na domácí půdě nebyla do zápasu s Chomutovem poražena. V sobotu 26. listopadu se vrátí na domácí palubovku jako pátý tým ligové tabulky. Od 18:00 sehrají v rámci 11. kola zápas se sedmým týmem tabulky, T.B.C. Králův Dvůr. Buďte u toho!

Třetí třetiny Chomutov umí, porazí díky ním i Králův Dvůr?

Chomutov v posledních dvou zápasech ukázal, že třetí třetiny jsou jeho velmi silnou stránkou! V poslední třetině v duelu s týmem FBC Plzeň dokázali muži Florbalu Chomutov nasázet soupeři hned šest branek a byla z toho celková, dvouciferná výhra 11:6. V 10. kole ligy florbalisté Chomutova porazili "na domácí půdě neporaženou" Jaroměř 13:11, přičemž v třetí třetině jí nadělili taktéž šest branek. Svými výkony si zajistili průběžné páté místo v ligové tabulce. Od "stupňů vítězů" je dělí po 10. kole Národní ligy dva body.

V posledních dvouch kolech ligy podal Králův Dvůr vyrovnané výkony. Nejprve těsně prohrál proti týmu TJ Turnov 5:4 a týden na to vyhrál 5:4 nad týmem TJ Sokol Mukařov.

Předzápasová statistika:Florbal Chomutov X T.B.C. Králův Dvůr

Jak Chomutov, tak Králův Dvůr má na svém kontě šest výher a čtyři prohry. Nicméně propastným rozdíl je mezi týmy v počtu vstřelených branek, Chomutov - 90 a Králův Dvůr 55. Chomutov také přibližně o 25% doslova drtí Králův Dvůr v procentuální úspěšnosti přesilovek. Sobotní hostující tým se může pochlubit vyšší úspěšností oslabení.

Achillovou patou Chomutova jsou trestné minuty - vyloučení hráčů, tak snad v sobotu neuvidíme moc chomutovských florbalistů na trestné lavici! Začínáme už v 18:00!