Oficiální web florbalového klubu Chomutov
BARÁŽ O 1.LIGU MUŽŮ (17:00): Florbal Chomutov vs. FBC Štíři České Budějovice (ONLINE / VIDEO)
20.6.2017 | Redakce

Florbal Chomutov podpoří Cestu proti bolesti, poběží se v pátek v Jirkově!

Florbal Chomutov podpoří Cestu proti bolesti, poběží se v pátek v Jirkově!
C H O M U T O V - Další díl charitativní akce Milana Dzuriaka s názvem Cesta proti bolesti se uskuteční již tento pátek v sousedním Jirkově. Florbal Chomutov je jedním z jejích partnerů a jako takový podpoří dobročinný účel účastí i finančním příspěvkem.

Cesta proti bolesti

Akce s bohatým programem se chystá v Jirkově již tento pátek 23. června. Úvodním bodem programu je charitativní běh na 4,5 kilometru, který podpoří svoji účastí také hráči našeho klubu. „Rádi bychom svoji účastí podpořili úžasnou myšlenku, proto se běhu zúčastní nejen hráči našich dospělých týmů, ale věřím, že na startu bude i spousta našich mládežníků,“ doufá předseda klubu Martin Bocian.

Individuální startovné je 50 Kč, za což obdrží každý běžec náramek. Pokud by někdo chtěl podpořit akci bez aktivní účasti na běhu, bude mít možnost koupit si náramek za cenu 30 Kč. „Jsem moc rád, že naši hráči poběží a svým příspěvkem tak podpoří i finanční sbírku. Abychom je motivovali a dostali jich na start co nejvíce, přidá klub Florbal Chomutov dalších 50 Kč za každého svého člena, který se akce zúčastní,“ doplňuje Bocian.

Zdraví je pro člověka, tím spíše pro sportovce, to nejcennější. My si to velmi dobře uvědomujeme. Věříme, že se dobrá akce vydaří a zveme také tímto nejen všechny členy Florbal Chomutov v pátek 23. června na náměstí do Jirkova!

Více informací o projektu Cesta proti bolesti najdete například na facebookové stránce.

Generální partneři

Hlavní partneři