Oficiální web florbalového klubu Chomutov
BARÁŽ O 1.LIGU MUŽŮ (17:00): Florbal Chomutov vs. FBC Štíři České Budějovice (ONLINE / VIDEO)
18.1.2017 | Lenka Láryšová

Dorostenky si do nového roku připsaly na konto jednu výhru!

Dorostenky si do nového roku připsaly na konto jednu výhru!
C H O M U T O V - Dorostenky svá utkání tentokrát odehrála na domácí palubovce. První utkání dorostenky sehrály proti Florbalu Ústí. Utkání bylo velice napínavé, ale štěstěna stála na straně ústeckých hráček, které vyhrály 0:2. Druhé utkání bylo mnohem šťastnějším pro domácí bojovnice, které Českou Lípu zdolaly jednoznačným výsledkem.

Dvě branky rozhodly o vítězi

Kolem čtvrté hodiny odpolední začal v Chomutovské sportovní hale zápas našich dorostenek, které v tomto první zápase nového roku vyzvaly Florbal Ústí. Ústecké hráčky jsou momentálně na první příčce tabulky, a tudíž byly v tomto zápase favorizovaným týmem. I přes tuto skutečnost dorostenky odvedly velice dobrý výkon. „První zápas jsme především bránili a hrozili z brejků. Pár nadějných šancí bylo, ale gólem to neskončilo. Ústí zaslouženě vyhrálo,“ zhodnotil slovy zápas nový trenér dorostenek a zároveň kapitán A-týmu mužů, Ondřej Šarša.

Prví výhra v novém roce a obrovská radost

V druhém zápase byla naopak pozice domácího chomutovského celku zcela opačná, než v zápase předešlém. V utkání s Českou Lípou (momentálně poslední tým tabulky) byly chomutovské dorostenky favoritkami tohoto zápasu. Svou roli holky splnily na jedničku a Českou Lípu porazily vysoko 7:1, čímž získaly první tři důležité body v novém roce. Velkou zásluhu na výhře měla Laura Vytrhlíková, která dokázala pětkrát prostřelit českolipskou gólmanku, ale jak řekl trenér dorostenek: „Všechny holky odmakaly oba dva zápasy na 200%, i když nás bylo málo.“

Momentálně se chomutovské dorostenky nacházejí na třetím místě tabulky a my jim přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.

Generální partneři

Hlavní partneři