Do Chomutova přijede Děčín! Poslední přípravný zápas mužů klepe na dveře

C H O M U T O V - Florbal Chomutov přivítá ve čtvrtek 15. září na domácí palubovce tým 1. FBC DDM Děčín. Týmy se v rámci přípravných zápasů již setkaly. Tenkrát Chomutov těsně vyhrál 5:4 po velmi vyrovnaném souboji ve všech třetinách. Kdo zvítězí tentokrát? Odveta se odehraje od 19:00.

Odveta se blíží, soupeřem bude Děčín

První přípravné utkání, které Chomutov před sezónou sehrál, bylo právě to s Děčínem, které se odehrálo ještě 23. července. Týmy do zápasu nastoupily velmi vyrovnaně. Po první třetině byl stav nerozhodný - 3:3. Ani druhá třetina nerozhodla o vedoucím týmu. Jak Chomutov, tak Děčín navýšil své skóre o jednu branku, a tak se nikdo neposunul do čela zápasu. V poslední třetině tahal za delší konec Chomutov. Za aktivnější hru sklidili chomutovští hráči plody v podobě jedné branky, která rozhodla napínavé utkání. Chomutov těsně vyhrál poměrem 5:4.

Úspěšnost týmů v minulých zápasech

Mužský "A" tým má za sebou zdařilý víkend. Hráči Florbalu Chomutov postoupili do čtvrtého kola Poháru České pojišťovny přes tým Sokol Kobylisy, který porazili vysokou, dvoucifernou výhrou 10:4. V minulém přípravném zápase roznesli pro změnu na kopytech prvoligový tým, SK Bivoj Litvínov, a to rovnou 10:3. Chomutov do Národní ligy nastupuje se skvělou formou již tuto sobotu 17. září proti Štírům z Českých Budějovic.

Soupeřům Chomutova se v Poháru o víkendu nevedlo dobře. Ve třetím kolem ho na slušně našlápnuté cestě zastavil tým ASK Orka Čelákovice, když mu vystavil stopku v podobě skóre 9:5. Tým Děčína tak nevyrovnal úspěch z minulého roku, kdy postoupil do čtvrtého kola Poháru České pojišťovny.