Chomutov se popere o body s BLACK ANGELS! Zápas startuje v neděli v 18:00!

C H O M U T O V - Chomutovští vyrazí v neděli 8. října do SH Čakovice, kde na ně bude čekat osmý tým průběžného hodnocení 1. ligy, . Florbalisté Chomutova budou opět bojovat o cenné body, které teď potřebují, jelikož po třech těsných prohrách se propadli na 12. místo tabulky. Věříme v nedělní výhru! Zápas startuje v 18:00!

6. kolo 1. ligy: Chomutov se pokusí získat důležité body proti Black Angels!

Chomutovští florbalisté za sebou nemají příliš úspěšné zápasy. Svojí bilanci tří těsných proher za sebou mohou vylepšit netradičně v neděli 8. října na palubovce týmu Black Angels.

Florbal Chomutov svůj poslední zápas odehrál na domácí palubovce proti 1. MVIL Ostrava WOOW. I přesto, že Chomutov ukazoval svou bojovnost, k výhře to bohužel nestačilo. Ostrava si z Chomutova odvezla celé tři body při skóre zápasu 12:5. Chomutov se propadl v tabulce až na dvanáctou příčku.

Black Angels, víkendový soupeř Chomutova, se naposledy utkal s průběžným lídrem 1. ligy, SK Bivojem Litvínov. Hráči Black Angels překvapili svého soupeře a z horké půdy si odvezli výhru za tři body - 6:4. Black Angels si průběžné drží osmou příčku hodnocení.

6. kolo 1. ligy: Florbal Chomutov vs. Black Angels

Z hlediska statistik má Chomutov větší úspěšnost přesilových her oproti svému soupeři.Protipólem toho to faktu je, že Black Angels jsou silní v oslabení. Do očí bijící je 70 trestných minut Chomutova, oproti 18 minutám soupeře. Procentuální úspěšnost střelby je u týmů přibližně stejná. Máme se na co těšit!

Zápas 6. kola 1. ligy mužů startuje v neděli 8.10. v 18:00 v SH Čakovice. Rozhodčími nedělního zápasu budou pánové Jiří Müller a Matouš Novosad.